FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY
Efektivita
Díky ekologickému řešení na míru spotřebujete až 98% vyrobené energie.

Pro malé komerční objekty a rodinné domy nabízíme výhodné řešení s bateriovým úložištěm. Díky němu se využije drtivá většina vyrobené energie, která zvládne pokrýt celkovou spotřebu objektu.

TYP ZAPOJENÍ FVE

Síťové

Elektrárna je napojená na distribuční síť a v případě výpadku sítě se automaticky odpojí.
Síťové elektrárny nejsou schopny živit dům v případě výpadku distribuční sítě, takže jsou vhodné například pro domy s vysokou spotřebou.

VÍCE
Solar sitove p 1600
TYP ZAPOJENÍ FVE

Hybridní

Hybridní elektrárny využívají tzv. ostrovní hybridní měniče. Tyto měniče vznikly vývojem z ostrovních měničů, jsou tedy již v základu schopny fungovat bez distribuční sítě. Celý dům je tedy zálohován baterií a při výpadku distribuční sítě si toho prakticky nevšimnete.

VÍCE
 c VIESSMANN  Vitovolt 300 00008 1832 5e2a009f92e
TYP ZAPOJENÍ FVE

Ostrovní a kombinované

Ostrovní a kombinované měniče jsou určené především do objektů bez dostupné distribuční sítě či elektrárny bez dotace. Tyto měniče disponují AC vstupem, který je možno využít jako zálohu (například jako vstup pro zapojení elektrocentrály). AC vstup je také možné využít pro zálohování pomocí distribuční sítě.

VÍCE
Photo 1583345237708 add35a664d77

Běžný dům využije z fotovoltaického pole pouze 30-60% energie, zbytek je nutno uložit do akumulace, která je limitována svým dalším využitím. Naše elektrárny jsou proto vybaveny bateriovým úložištěm, které umí efektivně využít veškerou vyrobenou energii.

Akumulace do teplé vody

Akumulace do teplé vody je nejlevnější variantou, která vám ušetří energii i peníze. Jak to funguje? Během dne se bateriové úložiště neustále nabíjí pro večerní využití. Pokud není spotřeba domácnosti dostatečně vysoká, chytrým propojením automaticky sepne bojler, který přebytečnou energii využije na ohřev vody zdarma.

Baterie

Výroba energie neumí nikdy zcela přesně odhadnout objem její spotřeby. Proto je nutné elektřinu skladovat pro pozdější využití či pro využití v případě krizové situace. Pokud k ní dojde, baterie automaticky sáhne do svých záloh a výpadek pokryje. Bez ní, by tento výpadek musel čerpat elektřinu z distribuční sítě.
Realizace
Dotace
NZU
Dotace Nová zelená úsporám je určena pro rodinné domy vlastněné fyzickými i právnickými osobami.
OPPIK
Tento dotační program je určen pro podniky (operační program pro inovaci a konkurenci) a zahrnuje široký rozptyl energetických úprav Vaše podniku.
OPŽP
Tento dotační program zahrnuje prakticky stejné možnosti jako OPPIK, ale je určen pro o obce a veřejné subjekty.
Proč
Force Energy
Reseni namiru
Řešení na míru
Veškeré návrhy a řešení jsou velmi pečlivě vytvářeny na základě konzultace se zákazníkem a osobní prohlídkou objektu.
Dotace papirovani
Dotace a papírování
Pokud je možnost na systémy pobírat dotaci, nabízíme vyřízení administrativy a řešení dotační problematiky včetně konzultace.
Moderni technologie
Moderní technologie
Využíváme komponenty a výrobky pouze renomovaných technologických leaderů.
Modularni reseni
Modulární řešení
Většina našich systémů je koncipována tak, aby je bylo možné libovolně rozšiřovat.
Expertiza
Expertíza
Všechna řešení vytváříme na míru s možností využití široké škály systémů. Protože řešíme každý detail, máme bohaté zkušenosti s návrhy, realizací a servisem.
Podpora servis
Podpora a servis
Osobní přístup. Problém je řešen do 24 hodin od nahlášení.
Domluvte si nezávaznou konzultaci
Spojíme se s vámi, abychom vám připravili nejlepší řešení na míru.
Chci poradit