ŘEŠENÍ NA MÍRU

Fotovoltaické elektrárny

VÍCE
Force solar2x

Větrné elektrárny

VÍCE
Force vitr2x

Topné zdroje a klimatizace

VÍCE
Force kotel
Vyplatí se to?
Úspora a energetická nezávislost při využití nejmodernějších technologií s návratností 8 let.
Úspora
Každý zákazník očekává vedle komfortu při výpadku či různých kolísání distribuční sítě hlavně ekonomický benefit. V tomto směru je velmi důležitý přesný návrh řešení. V případě, že je uživatel ochoten se mírně přizpůsobit systému, je možné zachovat investice na minimu a úsporu na maximu. Tímto můžeme dosáhnout návratnosti i 8 let. Kouzlo je v detailech a neexistuje univerzální řešení pro každý dům, balíčková řešení nikdy nemohou poskytnou komfort ani maximální možnou úsporu. Naším motorem a důvodem proč děláme tyto systémy je spokojenost zákazníků a smysluplnost našich řešení a s tím spojená maximální úspora.
Nezávislost
Stejně jako je úspora příjemná je nezávislost až opojná. Vědomí že si sami vyrobíte elektřinu kterou každodenně spotřebováváte, která vás nestojí žádné náklady, nejste odkázáni na distribuční síť a v případě výpadků vám neblikne ani žárovka. Vědomí, že když potřebujete máte k dispozici jak sílu celého vašeho systému tak i zálohu distribuční sítě při potřebě vyššího výkonu či špatného počasí. Naše systémy běžně pokrývají drtivou většinu spotřeby od března do listopadu. V období zimy pak citelně pomáhají distribuční síti a značně zmenšují spotřebu.
Komfort
Komfort vlastní energie si člověk uvědomí až když s ní disponuje. Drtivá většina zákazníků k nám přichází s požadavkem co nejrychlejší návratnosti a ještě před prvním ročním výročím jejich nové elektrárny již systém rozšiřují za hranice návratnosti směrem k ostrovním řešením. Každý má radost a dobrý pocit z každého vyrobeného kilowattu. U většiny našich systémů se můžete sledovat v reálném čase co se děje ve vašem systému, kolik zrovna vyrábíme a kam putuje vyrobená energie. Velmi příjemné pak je, když vidíte automaticky odpojenou distribuci, kde je opravdu nulový odběr z distribuce a opravdu nulový přetok do distribuce. Hlavním atributem je komfort samotné plynulosti a logiky výroby energie a její výdej do vašich spotřebičů, v každou vteřinu když zapnete spotřebič si uvědomíte že již nikdy se vám nestane že by jste zůstali bez energie.
Průběh instalace
Cesta k výrobě a efektivní spotřebě vlastní ekologicky udržitelné energie
Konzultace
Běžná konzultace je cca 30-40-ti minutová návštěva v objektu kde se bude zařízení instalovat a kde systém podrobně vysvětlíme a zkontrolujeme možnost montáže.
Nabídka
Naše nabídky jsou zpracovávány v plném rozsahu včetně analýzy spotřeb a odhadu jejich pokrytí navrhženou elektrárnou.
Dotace a povolení
Vyřizujeme většinu dotačních programů, stejně jako za investora vyřizujeme všechny potřebné dokumenty a povolení k připojení k distribuční soustavě a spuštění elektrárny či topného zdroje.
Instalace
Naši technici jsou profesionálové a snaží se co nejméně narušit při vaše běžné fungování. Avšak tím že jsou zařízení montovány z části i do interiéru je potřeba asistence majitele objektu či osoby k tomu pověřené.
Monitoring
Většina systémů které nabízíme umožňují stálý monitoring o chybách a nastavení systému, popřípadě dálkovému přístupu a jejímu přenastavení či opravě.
Servis
Problém je řešen do 24 hodin od nahlášení a do 24 hodin je i většinou vyřešen. Mnoho problémů je vyřešeno na dálku. Pro Vaše otázky na fungování a konzultace jsme na telefonu každý den od 9 do 18 hodin zdarma.
Realizace
Dotace
NZU
Dotace Nová zelená úsporám je určena pro rodinné domy vlastněné fyzickými i právnickými osobami.
OPPIK
Tento dotační program je určen pro podniky (operační program pro inovaci a konkurenci) a zahrnuje široký rozptyl energetických úprav Vaše podniku.
OPŽP
Tento dotační program zahrnuje prakticky stejné možnosti jako OPPIK, ale je určen pro o obce a veřejné subjekty.
Domluvte si nezávaznou konzultaci
Spojíme se s vámi, abychom vám připravili nejlepší řešení na míru.
Chci poradit